Де дізнатися про ремонт Смарта – корисна інформація

Найменшим представником міських автомобілів протягом двох десятиліть залишається авто від компанії Smart. Машина вкрай незвичайна та компактна, завжди зверне на себе увагу у міському потоці. Простота керування машиною можна порівняти з велосипедом, маленькі габарити і відмінний радіус розвороту дозволить розвернутися на будь-якому п’ятачку.
Докладніше “Де дізнатися про ремонт Смарта – корисна інформація”

Challenge – Ford Smart Vehicle Connectivity

Форд був заснований на вірі у те, що свобода пересування сприяє прогресу людства. Дивлячись у майбутнє та на мінливі потреби суспільства, ми прагнемо стати найнадійнішою мобільною компанією у світі, постачаючи розумні автомобілі для розумного світу.
Докладніше “Challenge – Ford Smart Vehicle Connectivity”

Безкоштовна перевірка VIN-коду

При покупці вживаного автомобіля потрібно багато враховувати, тому для споживачів важливо мати правильну інформацію, яка допоможе їм ухвалити обґрунтоване рішення.
Докладніше “Безкоштовна перевірка VIN-коду”

Volkswagen 199 398 500 – сосиски від німецького бренду

В офіційному списку запчастин Volkswagen позиція 199 398 500 A – одна з найунікальніших у світі ковбасних виробів від виробника Volkswagen на честь 45-річчя його виробництва.
Докладніше “Volkswagen 199 398 500 – сосиски від німецького бренду”

Уживані Шини для Smart: Чи варто купувати? Які нюанси?

Бажання скоротити витрати на «взуття» свого «залізного коня» призводить до того, що автоаматор вибирає автомобільну гуму дешевше — від підробок невідомих брендів до шин із пробігом. Головне, щоб стан протектора відповідав вимогам правил дорожнього руху. Водночас, автомобільні шини це явно не те, на чому слід заощаджувати, оскільки зменшуючи витрати на них, ми серйозно ризикуємо власним здоров’ям і навіть життям.
Докладніше “Уживані Шини для Smart: Чи варто купувати? Які нюанси?”

30 000 км або два роки разом із Smart ForTwo

Якось так вийшло, що я почав поглядати на ці наймиліші автомобільчики, але не міг купити, бо дружина казала – це не машина, в сім’ю потрібна нормальна! Нормальну я знайшов собі пізніше, а цю попросив з’їхати і купив собі Smart! (є мат)

Докладніше “30 000 км або два роки разом із Smart ForTwo”

У Києві встановлено 20 камер автоматичної фіксації порушень ПДД

У Києві встановлено 20 камер автоматичної фото-відео-фіксації.

Про це розповіла прес-служба МВС. Докладніше “У Києві встановлено 20 камер автоматичної фіксації порушень ПДД”