Опубліковано

Team Dynamics, NIU та Keskin для Smart ForTwo 451

Нещодавно у мене з’явилося бажання знайти інформацію про автомобільні диски, які виробляються для Smart ForTwo 451-го модельного ряду. Вивчивши практично весь Український Гугл, я звернув увагу на те, що не так багато виробників виробляють диски для цієї машини.

Прошелестівши деякі сайти Японії, Росії, Британії, Італії, Німеччини і, звичайно ж, Польщі мені вдалося знайти кілька цікавих варіантів. У зв’язку з тим що смарт має нестандартну розболтовку 3х112 кількість дисків, що випускаються, можна перерахувати на пальцях.

Team Dynamics Eagle

Team Dynamics – одна з найвідоміших британських марок легкосплавних дисків, відома своєю лінійкою колісних дисків для автоспорту, включаючи культову модель Pro Race 1.2, яка використовується у BTCC.

Найцікавішим варіантом для мене видалися диски моделі Eagle.

Незвичайний дизайн. Автомобільні диски Team Dynamics Eagle продаються лише у розмірі 16″ шириною 6.5″ та 7.5″. Така ширина дозволяє встановити гуму розміром 185/50 на диск шириною 6.5″ та 215/45 на диск шириною 7.5″. Порівняно з 15″ дисками, 16 дозволяють пересуватися на автомобілі з великим комфортом по нерівних дорогах. З особистого досвіду скажу, що за рахунок більшого діаметра коліс вдалося додати автомобілю кліренс і збільшити комфорт при проходженні ям і стиків на дорозі.

Але також є і мінуси. Вага диска порівняно зі стоковими збільшена. Загальна вага диска з гумою додає приблизно 2 кг безпружинної маси на кожну сторону. Динаміка автомобіля погіршується.

Team Dynamics Smartie

Дизайн трохи нагадує диски Volvo. Дана модель поставляється в розмірі 16″ шириною 6.5″ і 7.5″. Відмінностей від попередньої моделі крім дизайну немає.

NIU M та NIU S

Італійські колісні диски Niu були створені з метою запропонувати високоякісні легкосплавні диски з легкою вагою та елегантним дизайном. Бренд є дітищем Девіда Лайделлі, визнаного професіонала в галузі легкосплавних дисків із більш ніж десятирічним досвідом роботи.

Даний виробник має 2 моделі дисків для Smart. Розглянемо варіант NIU S.

Модель доступна в розмірі 15″ шириною 5.5″ і 6.5″. Можна встановити гуму розміром 175/55 на 5.5″ і 195/50 на 6.5″. Відмінний аналог штатним вузьким або широким дискам. Сучасний дизайн із захоплюючим увігнутим центром, мінімальними лініями якістю, привертає увагу, як жоден інший литий диск.

Автомобільний диск NIU M доступний у розмірах 15″ 16″ і 17″.

П’ятнадцять конічних і тонких спиць є відмінними характеристиками коліс NIU M. Примітний дизайн і легка форма легкосплавного диска, які створюють відчуття порожнечі. Увігнута втулка, виготовлена ​​в круглій формі, надає ще більш елегантного вигляду. Завдяки своєму мінімалістському духу, ця модель ідеально підходить для всіх моделей автомобілів, у тому числі тому, що вона доступна у різних розмірах.

Для 15″ доступна ширина 5.5″ та 6.5″
Для 16″ є лише ширина 6.5″
Для 17″ виробник пропонує 8″ (установка гуми 235/35)

Keskin TK9 Malik

Keskin Tuning Europa GmbH вже понад 20 років постачає шини та колеса різним клієнтам по всьому світу. Компанія визнана у Європі як марка якісних алюмінієвих коліс. Keskin – преміальний бренд, дуже добре відомий у Німеччині та в решті Європи і є синонімом якості.

Для Smart Fortwo доступу лише одна преміум модель – TK9 Malik.

У продажу можна знайти колеса, розмір яких 15″ та ширина 5″. Хоч і дорогий, але не поганий аналог стандартним вузьким стоковим дискам. Можливе встановлення 165-175 гуми. Дизайн дуже схожий на колеса від відомого ательє Lorinser.