Опубліковано

Чим корисні джерела безперебійного живлення, якими вони бувають?

Купуючи джерело безперебійного живлення, дуже важливо переконатися в його якості, надійності та безпеці.

Саме це характеристики відрізняють фірмову продукцію від низькопробних підробок. Перерахуємо основні ознаки, якими можна досить швидко відрізнити перше від другого.

Опубліковано

Порада від UPlan: що таке серверна шафа і як її вибрати?

Серверна шафа – це спеціальне універсальне обладнання, в якому можливо максимально компактно встановити необхідне активне або пасивне мережне обладнання, зайнявши при цьому мінімум простору і заощадивши максимум часу на установці.
Читати далі Порада від UPlan: що таке серверна шафа і як її вибрати?

Категорія “Дім” у нашому блозі містить статті та поради, які допоможуть вам зробити свій дім більш комфортабельним і затишним. Тут ви знайдете інформацію про побутову техніку, різноманітні пристрої та аксесуари для дому, засоби догляду за оселею, облаштування дачної ділянки та багато іншого.

Ми намагаємося надавати інформацію для людей з різними потребами та інтересами – від тих, хто шукає нові способи автоматизувати свій дім і зробити його “розумнішим”, до тих, хто шукає засоби для догляду за своїм будинком і садом. Наша мета – допомогти нашим читачам зробити свій дім зручнішим і комфортабельнішим для життя, незалежно від їхніх потреб і можливостей.

Ми вважаємо, що кожна людина заслуговує жити в комфортному і затишному будинку, тому ми намагаємося надавати корисну інформацію та поради, які допоможуть нашим читачам зробити свій дім більш приємним місцем для життя.