Опубліковано

Чим корисні джерела безперебійного живлення, якими вони бувають?

Купуючи джерело безперебійного живлення, дуже важливо переконатися в його якості, надійності та безпеці.

Саме це характеристики відрізняють фірмову продукцію від низькопробних підробок. Перерахуємо основні ознаки, якими можна досить швидко відрізнити перше від другого.

Будь-який електрогенератор обладнаний двигуном, який є його “серцем”. На якісних ДБЖ встановлюється двигун відомого виробника, що гарантує точну частоту обертання та стабільність змінного струму. Запас міцності при цьому становить не менше ніж 2000-2500 год роботи на відмову.

У той же час, підроблені генератори оснащуються дешевими двигунами з ненастроєними регуляторами частоти обертання. Зрозуміло, що такі джерела живлення не можуть забезпечити стабільної роботи, і ні про яку надійність у цьому випадку годі й говорити.

Виробники фірмових електрогенераторів ретельно тестують свою продукцію на предмет сумісності всіх вузлів та забезпечення ними роботи пристроїв відповідно до заданих параметрів та режимів. Це комплекс дорогих заходів, який відбивається на собівартості обладнання та кінцевій ціні. Ось чому якісні ДБЖ апріорі не можуть коштувати надто дешево.

Низькопробні генераторні пристрої виробляються чистими «складальниками», які не обтяжують себе випробуванням та тестуванням обладнання. У процесі складання ними використовуються двигуни та вузли, що не мають чітко позначених технічних характеристик.

Все це дозволяє таким горе-виробникам заявляти про завідомо завищений запас міцності свого обладнання та занижену витрату палива.

Отримувати неякісні генераторні установки не тільки неефективно, але й небезпечно для життя. Виробники низькопробних генераторів схильні заощаджувати на питаннях безпеки та таких важливих елементах як:

заземлення пристроїв,
захист двигуна від перевантаження,
протишумовий кожух.
В той же час, якісні ДБЖ від відомих виробників, які можна придбати на сайті https://uplan.com.ua/, гарантують експлуатацію з дотриманням правил техніки безпеки. Більш того, їх конструкція завжди продумана до дрібниць, а різного роду неприємності (нещільне з’єднання, дротяні дроти і т.д.) просто виключені. Життю та здоров’ю людей нічого не загрожує.

Вибираючи джерело безперебійного живлення, слід довіряти не продавцям, схильним розхвалювати свою продукцію, а незалежним спеціалістам, які мають великий досвід експлуатації ДБЖ різних виробників.