Серверна стійка – навіщо і для чого? порада від UPlan

Серверна стійка – це металева конструкція, в якій розміщується мережеве та серверне обладнання. Складається телекомунікаційна стійка, як правило, з основи та однієї або двох рам. У таку конструкцію монтується 19-дюймове обладнання.

Стійки для серверного обладнання використовуються як альтернатива (бюджетного варіанту) телекомунікаційним шафам. На відміну від серверної шафи, стійки є компактнішим виробом, що підходить у тих випадках, коли необхідний швидкий і зручний доступ до обладнання. Для серверних стійок не потрібно встановлювати додаткові системи охолодження, т.к. для такого рішення досить природного обдування. Такий тип виробу, як правило, встановлюється в серверних, де є кондиціювання повітря та велика кількість обладнання.

Переважна кількість телекомунікаційних стійок виготовлена ​​під обладнання в конструктиві 19 дюймів, що становить 482,6 мм. Зазвичай обладнання, що встановлюється, має висоту на 1/32 дюйма (.031″) менше, ніж визначення вимірювальної одиниці 1U. Тому на практиці ми отримуємо, що розмір 1U обладнання становить 1.719 “(43,7 мм), замість 1.75” (44.4 мм). Така дія з боку виробників обумовлена ​​виділенням додаткового місця для можливості встановлення або зняття серверного обладнання без пошкодження сусіднього. Стійка серверна 19 дюймів, представлена ​​в розділі може мати глибину від 400 до 850 міліметрів. Вибір стійки по глибині необхідно підбирати виключно з комутаційного або серверного обладнання.

На нашому сайті ви зможете знайти два види стійок:
– Комутаційна серверна стійка однорорамна;
– Комутаційна серверна стійка дворамна;

Стійка для підлоги 19″ на річках має ряд отворів. Ці отвори необхідні для фіксації пристроїв усередині стійки. Відстань між осями таких отворів становить 0.625”. Висота обладнання, що встановлюється в стійку, дорівнює 1u = 44,45мм = 1.75″. У нашому інтернет магазині ви зможете знайти стійки заввишки від 8u до 84u. Залежно від кількості обладнання, яке необхідно встановити у стійку та розраховується її максимальна висота.

Телекомунікаційна стійка 19″ виготовляється у розбірному варіанті. Такі стійки продаються у розібраному вигляді. Усі комплектуючі збираються дома установки. Така відкрита стійка зручна у транспортуванні та складанні.

У разі виникнення сумнівів у виборі між 19″ стійки або 19″ шафи, зверніть увагу на ваші вимоги до обладнання. Перевага, яку має серверна стійка, – досить низька ціна. На відміну від серверної шафи, стійка виконує ті ж функції, але вартість її суттєво нижча.

Якщо Вам або Вашій організації потрібна серверна стійка, купити її ви зможете у нас, в інтернет-магазині UPlan. Зателефонуйте нам, і наші фахівці зможуть допомогти Вам у підборі найбільш підходящої стійки для вирішення вашого завдання.