Intel Xeon E3-1270 та Материнська плата Asus P8H61-M LX

Свого часу материнська плата Asus P8H61-M LX була призначена для офісних пк. Головною її перевагою була ціна та можливість встановлення другого та третього покоління процесорів Intel Core. На момент виходу Asus P8H61-M LX була однією з найдешевших варіантів від компанії ASUS. Докладніше “Intel Xeon E3-1270 та Материнська плата Asus P8H61-M LX”

Основні переваги ліцензійної версії Windows 10

Важливість ліцензійного програмного забезпечення, на жаль, усвідомлюють не всі. Люди не поспішають купувати ліцензію для домашнього користування програмами. За статистикою у Європі рівень піратства становить 57%.
Частково проблему вдалося вирішити щодо ОС. Сьогодні покупка Windows 10не викликає ні в кого обурення.
Докладніше “Основні переваги ліцензійної версії Windows 10”

Мережеве обладнання для IT-сфери

Останнім часом IT-сфера в Україні є одним із найпривабливіших напрямків. Навіть у звичайному офісі ніяк не обійтися без використання комп’ютера та іншої оргтехніки. А це означає, що необхідно підключатися до Інтернету. Тому потрібно зайти на сайт інтернет-магазину UPlan і подивитися, яке знадобиться мережеве обладнання. Що воно є і наскільки важливо знати все про комунікаційні рішення?
Докладніше “Мережеве обладнання для IT-сфери”

Компоненти комп’ютерних мереж

Інтернет-магазин UPlan вже довгі роки займається реалізацією різноманітного мережного обладнання. Тут є буквально все, що знадобиться для створення надійного підключення, разом з цим також різні інструменти, надійне обладнання від відомих компаній, розхідники та багато іншого. Ціни на представлені в каталозі товари є досить низькими, тому серед партнерів найбільші постачальники з усієї країни. Це говорить про те, що вони мають хорошу репутацію і готові надавати висококласні товари за доступними цінами, завдяки своєму досвіду та співпраці з виробниками безпосередньо.
Докладніше “Компоненти комп’ютерних мереж”

20-ти портовий PCIe 3.0 SATA-контролер на чіпі ASMedia ASM1064

У наш час ніхто не очікував, що необхідність у великій кількості дисків прийде так швидко. Раніше у звичайних материнських платах було достатньо 2 порти SATA. Через деякий час з’явилися варіанти з 4/6 портами, деякі екземпляри були по 8 із підтримкою апаратного raid. Такі материнські плати переважно цікавили лише ентузіастів. Але тепер усе змінилося.
Докладніше “20-ти портовий PCIe 3.0 SATA-контролер на чіпі ASMedia ASM1064”

Raspberry Pi додає Game Boy більше функцій за рахунок Game Streaming

Упродовж багатьох років геймери побачили нездатність використовувати кабель Advance Game Boy Advance. Але тепер молитви почули, оскільки користувач GitHub Rodrigo Alfonso знайшов шлях до потокових ігор на своїй Raspberry Pi Runge Retropie. Докладніше “Raspberry Pi додає Game Boy більше функцій за рахунок Game Streaming”