Опубліковано

Безкоштовний хостинг від BYET Internet Services

Хостинг – хатина для сайту, в якому є все найнеобхідніше. Щоб зрозуміти, який хостинг необхідний саме для Вас, необхідно знати різницю між ними.

У цій статті йтиметься про безкоштовний віртуальний хостинг від BYET.

Віртуальний хостинг – найпростіший варіант як для новачка, так і для досвідченого веб-майстра. Через адмін-панель можна додати домен, встановити CMS, змінити версію PHP, налаштувати ліміти завантаження файлів і так далі.

Що таке безкоштовний хостинг та які відмінності від платного?

Головна відмінність – вартість. Така послуга є безкоштовною, вона має деякі обмеження.

Безкоштовний хостинг дозволяє розміщувати невелику кількість веб-сайтів, має обмеження щодо пропускної спроможності та обмежений дисковий простір. Використовуючи безкоштовний хостинг, у кожного є можливість безкоштовно навчаться, експериментувати, створювати нові проекти.

Про Byet Internet Services

Byet Internet Services від компанії iFastNet.com є провідною приватною інтернет-компанією в Британії, що спеціалізується на веб-хостингу.

Далі переклад з Google:

З самого початку ми прагнули успіху у всьому, що ми робимо, від розгортання однієї з найсучасніших мереж безкоштовного хостинг-сервера до надання найбільш економічних зручних рішень преміум-хостингу та багато іншого. Саме завдяки цьому невпинному прагненню успіху ми змогли розробити досить великий список унікальних мережевих інфраструктур хостингу та користувальницьких рішень, які забезпечують нашу сервісну платформу.

Наша спеціально розроблена та керована мережа, розташована в центрі штату Огайо у Сполучених Штатах, є однією з найпотужніших мереж, призначених виключно для безкоштовного хостингу у світі. Ми здобули репутацію завдяки нашій здатності розміщувати сотні тисяч клієнтів у нашій спеціально розробленій кластерній мережі GRID.

Чому хостинг від Byet?

 1. Зручна та багатофункціональна cPanel панель.
 2. Хороший UPtime – час роботи сервера 99.9%
 3. Досить висока швидкодія – час обробки запитів.

Характеристики віртуального хостингу

 • 1000 МБ (один гігабайт!) Дискового простору
 • Обліковий запис FTP і файловий менеджер
 • Панель управління
 • Бази даних MySQL і підтримка PHP
 • Безкоштовна технічна підтримка
 • Додатковий домен, парковані домени, субдомени
 • Безкоштовний доступ до спільноти (форуми)
 • Кластерні сервери
 • Без реклами!

Докладніше про хостинг можете ознайомитись на офіційному сайті BYET