
Останнім часом IT-сфера в Україні є одним із найпривабливіших напрямків. Навіть у звичайному офісі ніяк не обійтися без використання комп’ютера та іншої оргтехніки. А це означає, що необхідно підключатися до Інтернету. Тому потрібно зайти на сайт інтернет-магазину UPlan і подивитися, яке знадобиться мережеве обладнання. Що воно є і наскільки важливо знати все про комунікаційні рішення?
Особливості використання мережного обладнання
Можна відзначити одну важливу особливість: мережеве обладнання – це ті пристрої, які використовуються не тільки для об’єднання комп’ютерів в одну єдину систему, але і щоб швидкий обмін інформації. Таке обладнання дозволяє створити єдине місце для побудови Мережі. І насамперед це стосується інформаційного середовища кожної окремо взятої компанії. Це дозволяє досягти кількох цілей:
- забезпечується доступ персоналу до всіх електронних ресурсів компанії;
- офісна техніка виявиться доступною для кожного співробітника;
- вдасться легко створювати додаткові робочі місця;
- комерційна інформація опиниться у повній безпеці.
Але необхідно домогтися того, щоб локальна мережа виявилася дуже простою в управлінні. Для цього потрібно правильно підібрати як сучасні пристрої, так і кабелі. Що ж входить до категорії мережевого обладнання?
Що таке мережеве обладнання?
Мережеве обладнання відрізняється своєю різноманітністю. Але воно поділяється на кілька категорій:
- пасивне, яке не потребує підключення до електричної мережі;
- кросове, що допомагає зробити телекомунікаційну систему стабільнішою;
- активне, що має деякі інтелектуальні функції;
- оптичні компоненти, призначені для підключення.
Але все це необхідно правильно розташувати та підключити, щоб ніщо не заважало пересуванням співробітників офісу. Це особливо важливо в тому випадку, якщо в одному або декількох поряд розташованих приміщеннях буде певна кількість оргтехніки та комп’ютерів.
У такому випадку не обійтися без допоміжних пристроїв. Сюди насамперед можна віднести системи прокладання кабелю. Наприклад, якщо прокладатиметься кілька різних кабелів, потрібно використовувати сітчастий лоток. Залежно від того, в якому просторі прокладається кабель, необхідно вибирати між металорукавом та гофротрубою. Але кожен різновид системи прокладання кабелю (СПК) має свої функціональні особливості.