Опубліковано

Основні переваги ліцензійної версії Windows 10

Важливість ліцензійного програмного забезпечення, на жаль, усвідомлюють не всі. Люди не поспішають купувати ліцензію для домашнього користування програмами. За статистикою у Європі рівень піратства становить 57%.
Частково проблему вдалося вирішити щодо ОС. Сьогодні покупка Windows 10не викликає ні в кого обурення.

Чому потрібно вибрати ліцензію

Ця тема піднімалася вже незліченну кількість разів. Проте, аргументи залишаються непереконливими для деяких людей. Розберемо на прикладі Windows 10 Home, чому ліцензійна версія необхідна навіть для домашнього користування?

Стабільна робота

Те, що збірка чи піратська версія вдало встановилася і пропрацювала без збоїв протягом кількох днів чи тижнів, не означає, що так буде й у майбутньому. Неліцензійна модифікація видасть помилку з великою ймовірністю.

Навіть якщо до серйозних проблем не доходить, робота операційної системи гірша в порівнянні з сертифікованою ОС. Windows 10 Home відрізняється швидкістю завантаження та обробки інформації.

Оновлення програмного забезпечення

З піратськими модифікаціями при кращому розкладі знайдуться такі ж неліцензійні оновлення та патчі. Залишається тільки здогадуватися, що станеться з операційною системою після установки.

Користувачі офіційних версій Windows не переймаються цим. Система сама знайде на офіційних ресурсах Microsoft необхідні файли та інсталює їх.

Технічна підтримка

Можливо це невідомий факт, але користувачі з території СНД найчастіше звертаються до служби технічної підтримки. Дивно, але саме в цих регіонах цифрове піратство набуло великого поширення.

Ні про яку підтримку піраток не йдеться. Навіть при найменших проблемах єдиним рішенням для неліцензійних версій є переустановка Windows.

Ті ж, хто купив Windows 10 Home, усувають проблеми за лічені хвилини завдяки зверненню в службу підтримки.

Цих переваг уже достатньо. Ще не згадано про можливі юридичні проблеми. Контроль авторських прав та законності використання програм. Поки що справи не надто серйозні, несумлінних користувачів це не лякає. Але з такими тенденціями перейти на ліцензійні версії доведеться всім. Питання стосується не лише операційних систем, а й пакетів іншого програмного забезпечення. Ліцензійні модифікації у цих випадках також мають переваги.