Опубліковано

EmuOS: Онлайн емулятор Windows та ігор в браузері

EmuOS від Emupedia – це програмна платформа, створена для того, щоб користувачі могли грати в класичні відеоігри на своїх комп’ютерах в браузері.
Це проєкт із відкритим вихідним кодом, який емулює ретро пк, такий як Pentium 200. EmuOS має простий інтерфейс, який дає змогу користувачам легко знаходити і грати в їхні улюблені ігри. Ця платформа також підтримує різні контролери, а також клавіатуру і мишу. Крім того, в EmuOS є й інші корисні інструменти. EmuOS постійно оновлюється та покращується, що робить її привабливим вибором для тих, хто хоче зануритися в ностальгію класичних відеоігор.

Emupedia – це онлайн-спільнота, присвячена ретро-іграм та емуляції, яка також надає інформацію та ресурси, пов’язані з EmuOS та іншими емуляторами.

Мета Emupedia (Енциклопедія емуляції) – слугувати некомерційним мета-ресурсним центром і спільнотою для тих, хто цікавиться переважно збереженням відеоігор та комп’ютерною історією, яка має на меті збирати, архівувати і зберігати ігри та програмне забезпечення в цифровому вигляді, щоб зробити їх доступними в Інтернеті за допомогою зручного інтерфейсу, що імітує кілька ретро-операційних систем для освітніх цілей.

В основному ми збираємо контент з:
* різноманітних систем, які більше не випускаються
* веб-сайтів із застарілим програмним забезпеченням, умовно-безкоштовними або безкоштовними іграми
* портів старих ігор з відкритим кодом, які працюють у сучасних веб-браузерах
* нових ігор та програмного забезпечення, розроблених за допомогою сучасних веб-технологій з використанням ретро-графіки

Ми відроджуємо старі ігри та програмне забезпечення за допомогою програм-емуляторів.

Список доступних додатків:

Список доступних ігор: