Опубліковано

PC Engine Core Grafx mini – деталі нового продукту від Konami

Тут ви знайдете інформацію про деталі консолі PC Engine mini

PC Engine Core Grafx mini

 1. Перемикач живлення
 2. Порт геймпада (вгорі): порт 1
 3. Порт геймпада (унизу): порт 2
 4. Порт HDMI
 5. Порт адаптера змінного струму

Не від’єднуйте адаптер змінного струму (продається окремо) від розетки або від цього продукту під час увімкненого живлення. Це може призвести до втрати даних або несправності.

Gamepad

 1. 1D-Pad
 2. Кнопка вибору
 3. Кнопка запуску
 4. Кнопка II
 5. Кнопка I
 6. Кнопка Turbo Ⅱ
 7. Кнопка Turbo Ⅰ

Як відкрити системне меню?

Щоб відкрити системне меню, натисніть кнопки «Виконати» та «Вибрати».

У системному меню можна зберегти, завантажити та скинути гру. Єдині контролери, які можна використовувати з PC Engine Core Grafx mini, – це контролери, що входять в комплект, і Turbo Controller від Hori для PC Engine Core Grafx mini (HTG-003), який продається окремо. Якщо потрібно підключити три або більше контролерів, Multi Tap необхідно купувати окремо. Єдиний мультитап, який можна використовувати – це Hori Multi Tap для PC Engine Core Grafx mini (HTG-004).

System Menu

Інтерфейс консолі виконаний у стилі оригінального PC Engine. Виберіть гру на ваш смак зі списку назв. Ви можете переключатися між PC Engine та TurboGrafx-16, вибираючи значок у правому нижньому кутку.

Виберіть одну з обкладинок гри, і ви побачите, що ігрова карта TurboChip вставлена.

Якщо ви оберете назву TurboGrafx-CD, ви почуєте імітацію шуму завантаження з вихідної консолі під час запуску гри.

Save

При одночасному натисканні кнопок “Виконати” та “Вибрати” відкривається системне меню, в якому ви можете зберегти свій ігровий прогрес. У кожній грі є чотири слоти для збереження. Зберегти гру можна будь-якої миті, у тому числі під час кат-сцен та сюжетів.

Функція швидкого збереження PC Engine Core Grafx mini дозволяє повторити спробу з будь-якого моменту гри стільки разів, скільки захочете. Ідеально підходить для тих хитрих жартів та екшенів, які ви ніколи не змогли б перемогти у дитинстві.