Використання OpenCL для перевірки VDF в MMX Blockchain

Використання OpenCL є додатковою функцією для створення MMX. Перенесення перевірки VDF із центрального процесора на графічний процесор із прискоренням OpenCL (навіть iGPU, інтегрований у центральний процесор) може підвищити як продуктивність, так і енергоефективність.
Докладніше “Використання OpenCL для перевірки VDF в MMX Blockchain”

Відповіді розробників за січень 2022 року | Chives Coin

17 січня 2022 року в офіційному телеграм каналі Chives розробникам було поставлено кілька питань щодо подальшого розвитку проекту. Відповіді на ці питання були короткими та інформативними. Докладніше “Відповіді розробників за січень 2022 року | Chives Coin”

Joker Coin (XJK) – новий погляд для економіки блокчейн ігор

JOKER — це форк, створений волонтерами спільноти за допомогою коду Chia. Як повністю децентралізована криптовалюта без резервування, без ICO та автономної спільноти, вона може створити малопотужну, екологічно чисту систему блок-ланцюга з Chia™. Докладніше “Joker Coin (XJK) – новий погляд для економіки блокчейн ігор”

Гаманець для Chia (XCH) та Chives (XCC) від Green App Development

Сьогодні в твіттері проекту Green App Development (GAD) була опублікована новина про те, що в найближчі кілька місяців відбудеться реліз мобільного додатка і кожен бажаючий зможе приєднатися до beta-тестування гаманця для блокчейнів Chia (XCH) та Chives (XCC). Докладніше “Гаманець для Chia (XCH) та Chives (XCC) від Green App Development”

Хардфорк Chia оголосив про лістинг. Що чекає на Chives цього року?

Сьогодні після довгого затишшя команда Chives Coin оголосила про майбутній лістинг проекту на новій біржі, що має збільшити проникнення проекту у світову криптоспільщину. Докладніше “Хардфорк Chia оголосив про лістинг. Що чекає на Chives цього року?”