Опубліковано

Використання OpenCL для перевірки VDF в MMX Blockchain

Використання OpenCL є додатковою функцією для створення MMX. Перенесення перевірки VDF із центрального процесора на графічний процесор із прискоренням OpenCL (навіть iGPU, інтегрований у центральний процесор) може підвищити як продуктивність, так і енергоефективність.
Читати далі Використання OpenCL для перевірки VDF в MMX Blockchain

Опубліковано

Відповіді розробників за січень 2022 року | Chives Coin

17 січня 2022 року в офіційному телеграм каналі Chives розробникам було поставлено кілька питань щодо подальшого розвитку проекту. Відповіді на ці питання були короткими та інформативними. Читати далі Відповіді розробників за січень 2022 року | Chives Coin

Опубліковано

Гаманець для Chia (XCH) та Chives (XCC) від Green App Development

Сьогодні в твіттері проекту Green App Development (GAD) була опублікована новина про те, що в найближчі кілька місяців відбудеться реліз мобільного додатка і кожен бажаючий зможе приєднатися до beta-тестування гаманця для блокчейнів Chia (XCH) та Chives (XCC). Читати далі Гаманець для Chia (XCH) та Chives (XCC) від Green App Development

Опубліковано

Хардфорк Chia оголосив про лістинг. Що чекає на Chives цього року?

Сьогодні після довгого затишшя команда Chives Coin оголосила про майбутній лістинг проекту на новій біржі, що має збільшити проникнення проекту у світову криптоспільщину. Читати далі Хардфорк Chia оголосив про лістинг. Що чекає на Chives цього року?

Опубліковано

Chives coin – шанс повернути інвестиції для майнерів Chia

У квітні цього року, я почув про прекрасну, як мені здавалося на той момент, і екологічну монету Chia. У той час очі говорили з кожної праски, а першим джерелом інформації для мене стала стаття в гуглі. Читати далі Chives coin – шанс повернути інвестиції для майнерів Chia

Рубрика “Криптовалюта” нашого блогу призначена для тих, хто цікавиться технологією блокчейн і криптовалютами. Ми стежимо за новинами в цій галузі та регулярно публікуємо огляди найцікавіших і найперспективніших криптовалют, аналітику ринку і нові технології, пов’язані з блокчейн.

У нашій рубриці ви знайдете інформацію про те, як почати інвестувати в криптовалюти, які проєкти варто відстежувати, як працює технологія блокчейн і багато іншого. Ми також регулярно запрошуємо експертів у цій галузі на інтерв’ю, щоб наші читачі могли отримати глибші знання про криптовалюти і блокчейн.

Ми намагаємося зробити наш блог максимально інформативним і корисним для наших читачів, тому ми стежимо за новинами у світі криптовалют і блокчейн-технологій і публікуємо тільки найактуальнішу інформацію. Якщо ви цікавитеся криптовалютами і хочете дізнатися більше про технологію блокчейн, то наша рубрика “Криптовалюта” – це те, що вам потрібно!