Опубліковано

Chives Farm – NFT гра, що об’єднує в собі Hearthstone, Pokémon та AXIE

Якщо двома словами, Chives Farm – це свого роду тамагочі в телефоні, яка візуально схожа на Pokémon і AXIE і має деяку механіку стратегії битв Hearthstone. Трохи заплутано, чи не так? Я так само подумав, дізнавшись про цей проект. Об’єднати 4 різні механіки в одну гру, навіть частково – досить сміливе рішення.

Насправді інформації небагато. Розробка проводиться командою розробників Chives. У грі будуть доступні звірятка, так звані вихованці (пети). Розробники пишуть, що тварини унікальні і кожен із них має чотири характеристики (здоров’я, швидкість, навички, бойовий дух) та шість різних частин тіла (очі, вуха, ступні, рот, спина, хвіст). Крім характеристик та візуальної відзнаки, вихованці належать до однієї з категорій атакуючих, захисту або категорії швидкості (поки не зрозуміло що саме мається на увазі). Всі ці дані необхідні для формування команди з 3 вихованців та участі у PVP або PVE боях. Там ми заробляємо жетони, які в майбутньому можна вивести в реальні гроші або витратити на розведення домашніх тварин.

Так, їх можна буде розводити як у тамагочі. Будь-які два дорослі вихованці можуть розмножуватися, але не можуть це робити між близькими родичами (батьками, братами та сестрами). Процес триває близько п’яти днів. Характеристики нового вихованця виходять випадковим чином відповідно до заданої ймовірності. За правилами гри кожен вихованець може дати потомство до 7 разів. Також розробники заморочилися і запровадили таку штуку як репродуктивне наслідування. Якщо я правильно зрозумів, кожен звір має 3 контрольні гени: домінантний ген (D 37,5%), рецесивний ген (R1 9,375%) і субрецесивний ген (R2 3,125%). З урахуванням випадковості та заданих контрольних генів пети дійсно мають виходити унікальними.

Що з приводу фінансів?

Як пишуть розробники, гра безпосередньо просуватиме застосування та популяризацію основних продуктів, таких як «(USDT), токени (ERC20), NFT (ERC721), автоматизовані обміни (AMM) і мобільні гаманці» на блокчейні CHIVES.

Після випуску гри продаж домашніх тварин здійснюватиметься не великою кількістю. На рік планується продавати не більше 1000 вихованців.

Зараз гра перебуває у стадії розробки (закрита альфа). Розробники планують у травні випустити бета тест бойових функцій вихованців та у вересні зробити оновлення функції битви вихованців, що дозволяє перемикатися між різними картами.