Опубліковано

Chives (XCC) – крипта 2022 року

Англійська назва: Chives
Англійська абревіатура: XCC (XCH Chives)
ICO: Ні
Попередній майнінг: ні
Опис: Розгалуження від Chia
Час на блок: 18,75 секунд (як у Chia)
Нагорода за блок: 200 XCC
Розподіл нагороди за блок (етапи 1 та 2): 90% виділяється майнерам (180 XCC), а 10% – спільноті (20 XCC)
Розподіл нагороди за блок (етап 3): 45% виділяється майнерам, 45% виділяється Майстер нодам та 10% виділяється спільноті
Зменшення нагороди: Зниження вдвічі за 3 роки до винагороди за блок 12,5 Chives з 13 року (як у Chia)
Усього видачі: Немає верхньої межі (як у Chia)

Chives – це хард-форк, створений добровольцями із спільноти з використанням коду Chia. Будучи повністю децентралізованою, без резервування, без ICO та автономної криптовалюти, він може створити енергозберігаючу, зелену та екологічно чисту блокчейн-систему з Chia™.

Як це працює?

Chives використовує вільний дисковий простір на жорсткому диску для консенсусу Proof-of-Space разом з іншим алгоритмом консенсусу Proof of Time для перевірки блокчейна.
Дохід майнерів Chives пропорційний кількості виділеного простору.
Якщо у вас у 10 разів більше місця, ви отримаєте у 10 разів більшу нагороду

Що таке Фармінг Chives?
Запуск фармінгу Chives схожий на майнінг, але з використанням місця на жорсткому диску замість обчислювальної потужності. Під час створення ділянки займається місце у мережевому сховищі;
Особистий дохід визначається відсотком дискового простору, який користувач вносить до загального обсягу сховища в мережі. Чим більше місця для зберігання ви виділите фермі Chives, тим більше буде ваш прибуток.

Що таке Плоттінг?
Щоб запустити Chives фармінг, необхідно побудувати графік (ділянка, плотт, сюжет) – це процес, який вимагає читання та запису у виділений простір ферми на жорстких дисках. Після того, як на ваш жорсткий диск буде записано ділянку, ви можете стати фермером і збирати врожай, поки ви зберігаєте докази, отримані в результаті побудови.
Початковий процес побудови графіка заповнює простір ферми випадковими вхідними пробами, зчитує диски через прямий доступ до API, а потім сортує їх, щоб швидко знайти отримані докази.

Економічна модель видобутку

У блокчейні мережі Chives немає верхньої межі загальної кількості монет Chives, які можуть бути отримані за рахунок винагород за фармінг (майнінг), але винагороди за блоки з часом зменшуватимуться.

Блок генерується кожні 18,75 секунд, і за кожен блок видається 200 Chives. З них 45% виділяється майнерам, ще 45% виділяється майстер нодам та 10% виділяється спільноті. Зменшення вдвічі нагороди за блок за 3 роки до остаточної ставки винагороди 12,5 цибулі-джмеля кожні 10 хвилин із 13-го року.

Які проблеми вирішує Chives?

  1. Chia офіційно резервує велику кількість монет.
    Офіційні розробники монети Chia резервують 21 мільйон монет для власного використання, що є несправедливим по відношенню до всіх, хто бере участь в екосистемі Chia. Офіційно зарезервований 21 мільйон монет еквівалентний загальному винагороді всіх майнерів, які видобувають майнери за 12 років поспіль. Chives працює чесно, без попередньо здобутих токенів, та розподіляє винагороди серед учасників спільноти на основі консенсусу спільноти.
  2. У Chia переважають великі пули для майнінгу – Щоб не допустити, щоб участь великих майнінгових пулів призводило до занадто низької прибутковості для роздрібних інвесторів, Chives посилається на модель управління Dash, посилаючись на концепцію майстер нод та автономії спільноти. Будь-хто може стати майстер нодою, розмістивши Chives і розгорнувши його на загальнодоступному мережевому сервері. Майстер-вузли не беруть участь у майнінгу, але гарантують різноманітність та працездатність мережі, і за свій внесок майстер-вузли отримають 45% винагороди за блок. Будь-хто може стати майстер нодою, який надає людям ще один канал для участі у проектах спільноти та отримання винагород.
  3. Спільнота Chia не отримує нагороду за блок. В даний час у моделі Chia тільки дві групи можуть отримати винагороду за блок: офіційна команда, яка володіє Chia, зарезервувавши 21 мільйон монет, та майнери, які мають купувати багато обладнання та брати участь у майнінгу, щоб отримувати дохід.

Всі, хто займався рекламою та просуванням Chia, зробили свій внесок, але не отримають жодних нагород за блок. Це порушує дух участі спільноти у справедливості та відкритості.

Chives розподілить 10% винагород за блок тим, хто робить свій внесок у спільноту, включаючи, крім іншого: розробників проектів Chives, авторів та перекладачів документів, а також різних промоутерів Chives у соціальних мережах.
Майстер ноди голосують, щоб визначити, яка робота буде профінансована, і весь процес повністю керується та керується спільнотою.