Опубліковано

Хардфорк Chia оголосив про лістинг. Що чекає на Chives цього року?

Сьогодні після довгого затишшя команда Chives Coin оголосила про майбутній лістинг проекту на новій біржі, що має збільшити проникнення проекту у світову криптоспільщину.

Назва біржі та точна дата лістингу поки що не розголошується.

На даний момент монета торгується на одній біржі Lbank, яка входить до ТОП 25 бірж за даними сервісу Coinmarketcap та її ціна становить 0,0039 $.

Останнім часом, на тлі політичних подій, ринкова капіталізація та ціна монети XCC значно зменшилися, оскільки частина обчислювальної потужності припадала на майнерів з України.

Раніше команда проекту оголосила про оновлення нового стандарту випуску токенів CAT1 і запуск відкритого тестування власного NFT маркетплейсу flynft.net, в якому будь-хто може розмістити NFT колекцію і продати її за XCC.

Про Chives coin

Chives coin (XCC) – це хард-форк, створений добровольцями із спільноти з використанням відкритого вихідного коду Chia. Будучи повністю децентралізованим, без попереднього майнінгу, без ICO та автономною криптовалютою, він створює енергозберігаючу, зелену та екологічно чисту блокчейн систему.

Мета проекту – створити незалежне співтовариство та глобальну децентралізовану платіжну мережу з використанням власної криптовалюти, що називається Chives або XCC, як основний спосіб оплати.

Важливі віхи розвитку проекту у 2022 році

Як уже було згадано вище, кілька місяців тому проектом Chives Coin був запущений власний NFT маркетплейс, який вже зараз залучив понад 300 авторів з унікальними NFT колекціями, а також покупців на них. Цей продукт постійно розвивається і має всі шанси на успіх.

Велику роль у проекті зіграє запуск майстер-нід, який спочатку був запланований на жовтень 2022 року, але за офіційними даними відбудеться раніше на 3 місяці.

Для запуску майстер-ноди знадобиться 100 000 XCC, за попередніми даними, загальна кількість майстер-вузлів не перевищуватиме 1500 шт.

Після заповнення квоти майстер-нід із обороту буде вилучено майже 50% емісії монет, здобутих на момент запуску, що має спричинити ефект сильного пампа курсу монети.

Майстер-вузли у свою чергу отримуватимуть 45% від усіх здобутих майнерами блоків, що становитиме приблизно 250 монет XCC на день.

Додатковий внесок у проект може зробити компанія Green App Development, яка нещодавно оголосила про створення мобільного мультичейн гаманця для зелених блокчейнів, включаючи Chia (XCH) і Chives (XCC), що також збільшить проникнення проекту у світову криптоспільщину.

Закриваюча рік, дуже важлива та довгоочікувана подія – це запуск NFT гри на блокчейні Chives.

На сьогоднішній день вже було проведено 3 пресейли домашніх NFT вихованців, які будуть використовуватись у грі як ігрові персонажі.

Висновок

Незважаючи на складнощі, через які пройшло все світове криптоспільство за останні 6 місяців, проект Chives Coin продовжує працювати, далекий від завершення свого життєвого циклу і навпаки, сповнений амбіцій та перспектив як для початківців, так і для досвідчених інвесторів.