Joker Coin (XJK) – новий погляд для економіки блокчейн ігор

JOKER — це форк, створений волонтерами спільноти за допомогою коду Chia. Як повністю децентралізована криптовалюта без резервування, без ICO та автономної спільноти, вона може створити малопотужну, екологічно чисту систему блок-ланцюга з Chia™.

Що таке ферма Джокера?

Запуск ферми Джокера схожий на майнінг, але використовує місце на жорсткому диску замість обчислювальної потужності. Під час створення знімка блоку займається мережевий простір;

Особистий дохід визначається відсотком простору зберігання, який користувач вносить до загального обсягу пам’яті в мережі. Чим більше місця для зберігання ви виділите на ферму Джокерів, тим більше буде ваш прибуток.

Що таке планування?

Щоб запустити ферму Джокера, її потрібно побудувати, процес, який вимагає читання та запису у виділений простір ферми. Після того, як ваш жорсткий диск буде накреслено, ви можете стати фермером і збирати його, доки ви зберігаєте докази.

Початковий процес створення графіка заповнює простір ферми випадковими вхідними доказами, зчитує диски через прямий доступ до API, а потім сортує їх, щоб швидко знайти отримані докази.

Як це працює?

Joker використовує вільний дисковий простір на жорсткому диску для запуску Proof-of-Space (PoSpace) та координації з іншим консенсусним алгоритмом Proof of Time (PoTime) для перевірки блокчейну.

Дохід фермерів Джокера пропорційний кількості місця для зберігання ресурсів; якщо у вас в 10 разів більше місця, ви отримаєте в 10 разів більшу винагороду.

Майбутні програми

Joker також може використовувати будь-який із загальнодоступних інструментів децентралізованого фінансування, які сьогодні ви знайдете в інших мережах блоків. Ви можете попросити маркет-мейкерів оголошувати ціни, а інші монети використовувати ці ціни за своєю логікою, коли вони витрачаються. Природна сумісність, яку забезпечує Joker, також є актуальною, оскільки вона дозволить учасникам використовувати багато різних інструментів DeFi одночасно! Як цифрова валюта нового покоління, монета Джокер має характеристики безпеки, конфіденційності, унікальної валюти, вона може ефективно захищати безпеку нашої цифрової власності. У майбутньому монета Joker буде в основному використовуватися як грошова одиниця між популярними ігровими платформами. Ми очікуємо почати планувати, розробляти та розвивати нашу ігрову платформу до кінця 2022 року та запустити її у 2023 році. Монета Joker може використовуватися в наших різних іграх.