Опубліковано

Відповіді розробників за січень 2022 року | Chives Coin

17 січня 2022 року в офіційному телеграм каналі Chives розробникам було поставлено кілька питань щодо подальшого розвитку проекту. Відповіді на ці питання були короткими та інформативними.

Питання: Чи плануються найближчим часом анонси з лістингу на нових біржах?
Відповідь: Це питання ми зараз обговорюємо із командою. Плата за лістинг на біржі може становити 35-50 тисяч доларів. Чи це може змінити ціну монети? Важко сказати. Chia присутня на кількох біржах, і ціна продовжує знижуватися, незважаючи на її останні анонси та реалізації.

Питання: У проекту є інвестори?
Відповідь: Інвестиції не такі, як у Chia, але такі є. Інвестори внесли кошти та обміняли їх на монети. Усі 100% вкладень були інвестовані у проект. Також деякі члени команди зробили значний фінансовий внесок.

Питання: Склалося враження, що у проекту немає маркетингової компанії, чи це так?
Відповідь: Було проведено кілька рекламних компаній. Незважаючи на те, що це скромний проект, інвестиції, які ми зробили за ці кілька місяців роботи, становлять близько 100 тисяч доларів США (обмін, купівля монет тощо). Ці цифри можуть бути підтверджені рахунками та транзакціями купівлі монет на LBank.

Запитання: Спільнота бажає допомогти фінансово. Планується краудфандингова компанія?
Відповідь: Для майбутньої гри Chives Farm – так. Зараз ми працюємо над створенням веб-сайту для гри, щоб у бажаючих була можливість подати заявку на підтримку. Для бірж – це не те, що хотіла команда, але ми могли б провести голосування та дізнатися про думку спільноти з цього приводу.

Запитання: Ви плануєте збір коштів для Chives Farm на Kickstarter?
Відповідь: Наразі такої інформації немає.

Запитання: На якому етапі знаходиться розробка гри?
Відповідь: Як писалося вище, зараз йде робота над створенням веб-сайту. Деякі люди можуть бути спантеличені, коли вони спробують отримати інформацію про гру на нашому основному веб-сайті. Тому ми вирішили, що краще зробити веб-сайт лише для гри.

Питання: Чи планується вихід Alpha/Beta/Demo гри до кінця 2022 року?
Відповідь: Цього року? Швидше за все. Але зараз у мене мало інформації про це.

Нагадаємо, що ентузіасти з HiveProject працюють над двома проектами – Hivecoin та Chivescoin.