Налаштування редиректу у phpBB з динамічної сторінки на статичну

Потрібно зробити перенаправлення з 301 редагуванням на форумі під управлінням phpbb? Які потрібно внести зміни до файлу .htaccess
Докладніше “Налаштування редиректу у phpBB з динамічної сторінки на статичну”

Файли, що змінюються в PHPBB

При оновленні версій форуму phpbb на свіжішу, раніше змінені файли переписуються на нові. Тобто, наприклад, змінені файли, що відповідають за зовнішній вигляд форуму або деякі зміни для покращення seo.
Докладніше “Файли, що змінюються в PHPBB”

Прибираємо рядок “Поточний час” у phpBB

Як прибрати рядок “Поточний час у форумі” або/і “Годинний пояс”.
Для чого? Та просто для вільного простору чи справді муляє очі.
Докладніше “Прибираємо рядок “Поточний час” у phpBB”

Антиспам бот – рішення для phpBB

Проблема зі спамом на форумі є актуальною. Спамери призвичаїлися обходити не лише стандартний дистрибутив, моди та «загадки», а й навіть над використанням reCAPTCHA програми allsubmitter’e або Хрумері для спаму здобули перемогу.
Докладніше “Антиспам бот – рішення для phpBB”

Понад 1000 безкоштовних сервісів для розробників

Розробники та автори з відкритим кодом зараз мають величезну кількість послуг, які пропонують безкоштовні рівні, але може бути важко знайти їх усі, щоб приймати зважені рішення. Докладніше “Понад 1000 безкоштовних сервісів для розробників”

phpBB – знайти e-mail користувачів через phpmyadmin

Я виникла така потреба, т.к. захотілося мені зробити e-mail розсилку стороннім сервісом, своїм користувачам форуму на phpbb оминаючи внутрішні можливості форуму. Докладніше “phpBB – знайти e-mail користувачів через phpmyadmin”