Опубліковано

Білі каталоги сайтів України

Нещодавно читав статті з приводу просування сайту та зокрема про розміщення свого ресурсу у безкоштовних каталогах сайтів України.
Як виявилося, їх досить багато, але вони діляться на кілька типів.

Білі каталоги – це ресурси, які вимагають зворотного посилання.
Сірі каталоги – це каталоги, які після реєстрації просять вас поставити посилання на каталог. Прохання надходять у вигляді повідомлень на email, на кшталт якщо ви не поставите посилання на каталог, то ваш ресурс не буде доданий до каталогу. Морозіть таких хлопців.
Чорні каталоги – це каталоги, які перед реєстрацією вимагають додати зворотне посилання. Як правило, через деякий час ці чорні каталоги видаляють ваш сайт зі свого каталогу, але не завжди. Раджу не реєструватися в таких каталогах, а то перетворите свій сайт на смітник.
Такі каталоги можуть стати в нагоді при побудові привального Linkbuilding.

Linkbuilding – це побудова маси посилань для підвищення рейтингу веб-сайту в пошукових системах. Посилання є основою якісного і стійкого результату. Саме воно дозволяє привернути до себе пошукові системи і забезпечити релевантний, об’ємний і постійний трафік.

Власне, мені здалося, що дана інформація буде цікава людям, які бажають почати просувати свої/чужі сайти. В інтернеті я знайшов кілька ресурсів, на яких можна розмістити посилання та інформацію про свій сайт.

  1. https://www.google.ru/intl/ru_ua/business/ – Google Мій Бізнес.
  2. http://dmoz.io.ua/journal.php – каталог сайтів без зворотного посилання, можна додавати своє фото, реєстрація не потрібна.
  3. http://povezlo.su/ – Хороший та безкоштовний каталог сайтів.
  4. http://spravkus.com/ – Гарний каталог сайтів. Потрібна реєстрація.
  5. https://catalog.online.ua/ – Гарний каталог сайтів.
  6. https://catalog.i.ua – Гарний каталог сайтів.