Опубліковано

phpBB – закриваємо посилання від індексації

Як задовбали ці спамери! Відразу постало питання: як приховати від індексації зовнішні посилання на форумі phpBB, зокрема посилання в повідомленнях (майбутніх чи вже існуючих)?

Відповідь: щоб закрити для індексації пошуковими системами зовнішні посилання тегами noindex nofollow у форумі phpBB3, потрібно модифікувати файл:

/styles/prosilver/template/bbcode.html

Знаходимо рядок:
<!– BEGIN url –><a href=”/{URL}”>{DESCRIPTION}</a><!– END url–>

Замінюємо її на:
<!– BEGIN url –><noindex><a href=”/{URL}” rel=”nofollow”>{DESCRIPTION}</a></noindex><!– END url –>
а якщо додати ще й target=”_blank” перед rel=”nofollow” вийде, що зовнішнє посилання ще й відкриватиметься в новому вікні.

Виходить у зовнішньому засланні дописується rel=”nofollow” і оточується <noindex>
Іноді потрібно почистити кеш форуму в адмінці.

Відповідь на запитання: Як закрити посилання на сайт користувача під аватаром на сторінці повідомлень, або взагалі прибрати іконку у вигляді кульки землі разом із посиланням, залишивши посилання на особистий сайт тільки на сторінці профілю користувача.

Рішення:
Знаходимо файл viewtopic_body.html зазвичай у папці styles/ваша_тема/template/

Знаходимо код: <!– IF postrow.U_WWW –><li><a href=”/{postrow.U_WWW}” title=”{L_VISIT_WEBSITE}: {postrow.U_WWW}”><span>{L_WEBSITE}< /span></a></li><!– ENDIF –>

Якщо потрібно повністю прибрати можливість додавання сайту ізером, тупо видаляємо рядок.

Якщо потрібно закрити від індексації, замінюємо на: <!– IF postrow.U_WWW –><li><noindex><a href=”/{postrow.U_WWW}” rel= “nofollow” title=”{L_VISIT_WEBSITE}: {postrow.U_WWW}”><span>{L_WEBSITE}</span></a></noindex></li><!– ENDIF –>