Опубліковано

Вибір версій PHP та модулів | розширень PHP у CPanel

Ми робимо все можливе, щоб зберегти стандартні налаштування для наших облікових записів стандартними, щоб найбільш поширені сценарії працювали без PHP, використовуючи надто багато модулів завантаження оперативної пам’яті, які вам не потрібні. Трапляються випадки, коли вам потрібно включити додаткові модулі, такі як розширення PHP ZIP. У цій статті буде докладно описано процес зміни як версій PHP, так і PHP модулів.
Вибір версії PHP, що використовується у вашому обліковому записі, а також доступних розширень PHP – це простий процес, який можна виконати прямо з cPanel.

  1. Увійдіть до cPanel.
  2. Натисніть «Вибрати версію PHP» у розділі «Програмне забезпечення».
  3. Вгорі цієї сторінки ви побачите « Поточна версія PHP: ». Щоб змінити версію PHP, яку використовує ваш обліковий запис, виберіть нову версію в списку вибору версії, що розкривається, і натисніть кнопку «Встановити як поточну».
  4. У середині цієї сторінки перераховані модулі, які увімкнені або відключені. Ви можете включити будь-які модулі, які хочете, встановивши відповідні прапорці та натиснувши кнопку «Зберегти» внизу сторінки.

Якщо ви зміните версію PHP вгорі і натисніть кнопку « Зберегти» внизу – версія PHP не зміниться / не буде збережена. І навпаки , якщо ви змінюєте PHP модулів , перевіряючи і Неперевірку коробки і ви потрапили Уста як у верхній частині на PHP модулі налаштування не буде збережено / змінено.

Коли ви натискаєте “Встановити як поточну” вгорі або “Зберегти” внизу – переконайтеся, що при перезавантаженні сторінки ваші налаштування були збережені.