Як вибрати серверний корпус?

Серверне обладнання представлене на вітчизняному ринку у величезній різноманітності. Це дозволяє покупцю підібрати відповідне обладнання з урахуванням персональних потреб та переваг. Докладніше “Як вибрати серверний корпус?”

Купуємо мережеве обладнання

Практично кожному підприємстві використовуються різні за складністю комп’ютерні мережі, з’єднані і сполучені між собою. Для з’єднання в єдину систему комп’ютерів та інших пристроїв, а також забезпечення якісного зв’язку використовується мережне обладнання.
Докладніше “Купуємо мережеве обладнання”

Контрабандиста впіймали з 256 процесорами Intel, прив’язані до тіла

Минулого місяця Hong Kong-Zhuhai-Macao Chabsts Customs Chilitics вилучили загалом 308 процесорів Intel десятого покоління із двох окремих спроб контрабанди.
Докладніше “Контрабандиста впіймали з 256 процесорами Intel, прив’язані до тіла”

Вперше жіноче тепло!

Історія одного хлопця…

Сьогодні розповім історію про те, як уперше до мене підкочувала людська самка. Такі пости мають нормальний попит, тому опишу все в найдрібніших подробицях.

Докладніше “Вперше жіноче тепло!”

Проблема покупки акумулятора A1965 для Apple MacBook Air

Сучасні ноутбуки є дуже компактними та автономними. Перед покупкою MacBook, користувача спочатку хвилюють технічні можливості апарата, і лише в останню чергу акумулятор. Але, як показала практика, параметри батарейки ноутбука дуже важливі. Від цих параметрів залежатиме те, як довго ноут може бути автономним і незалежним від розетки.
Докладніше “Проблема покупки акумулятора A1965 для Apple MacBook Air”

Кліматична шафа – область застосування

Кліматична шафа – це пристрій, розрахований на розміщення в ньому активного серверного обладнання, в умовах, які не відповідають діапазону робочих температур самого пристрою. Шафа вулична всепогодна застосовують, якщо необхідно розмістити обладнання поза приміщенням.
Докладніше “Кліматична шафа – область застосування”

Блок розеток – опис та сфера застосування

Рідко коли офіс, незалежно від масштабу, обходиться без комп’ютерної мережі. Діяльність локальної мережі забезпечує сукупність мережного устаткування, часто розташовані у спеціальних приміщеннях – серверних кімнатах. Очевидно, що живлення для електроустаткування необхідно забезпечувати якомога зручніше і практичніше. Для цього випадку підійде блок розеток 19 дюймів. Докладніше “Блок розеток – опис та сфера застосування”