Опубліковано

Як вибрати серверний корпус?

Серверне обладнання представлене на вітчизняному ринку у величезній різноманітності. Це дозволяє покупцю підібрати відповідне обладнання з урахуванням персональних потреб та переваг. Читати далі Як вибрати серверний корпус?

Опубліковано

Купуємо мережеве обладнання

Практично кожному підприємстві використовуються різні за складністю комп’ютерні мережі, з’єднані і сполучені між собою. Для з’єднання в єдину систему комп’ютерів та інших пристроїв, а також забезпечення якісного зв’язку використовується мережне обладнання.
Читати далі Купуємо мережеве обладнання

Опубліковано

Контрабандиста впіймали з 256 процесорами Intel, прив’язані до тіла

Минулого місяця Hong Kong-Zhuhai-Macao Chabsts Customs Chilitics вилучили загалом 308 процесорів Intel десятого покоління із двох окремих спроб контрабанди.
Читати далі Контрабандиста впіймали з 256 процесорами Intel, прив’язані до тіла

Опубліковано

Вперше жіноче тепло!

Історія одного хлопця…

Сьогодні розповім історію про те, як уперше до мене підкочувала людська самка. Такі пости мають нормальний попит, тому опишу все в найдрібніших подробицях.

Читати далі Вперше жіноче тепло!

Опубліковано

Проблема купівлі акумулятора A1965 для Apple MacBook Air 2018-2019 року

Сучасні ноутбуки є дуже компактними та автономними. Перед покупкою MacBook, користувача спочатку хвилюють технічні можливості апарата, і лише в останню чергу акумулятор. Але, як показала практика, параметри батарейки ноутбука дуже важливі. Від цих параметрів залежатиме те, як довго ноут може бути автономним і незалежним від розетки.
Читати далі Проблема купівлі акумулятора A1965 для Apple MacBook Air 2018-2019 року

Опубліковано

Кліматична шафа – область застосування

Кліматична шафа – це пристрій, розрахований на розміщення в ньому активного серверного обладнання, в умовах, які не відповідають діапазону робочих температур самого пристрою. Шафа вулична всепогодна застосовують, якщо необхідно розмістити обладнання поза приміщенням.
Читати далі Кліматична шафа – область застосування

Опубліковано

Блок розеток – опис та сфера застосування

Рідко коли офіс, незалежно від масштабу, обходиться без комп’ютерної мережі. Діяльність локальної мережі забезпечує сукупність мережного устаткування, часто розташовані у спеціальних приміщеннях – серверних кімнатах. Очевидно, що живлення для електроустаткування необхідно забезпечувати якомога зручніше і практичніше. Для цього випадку підійде блок розеток 19 дюймів. Читати далі Блок розеток – опис та сфера застосування

Рубрика “Різне” нашого блогу призначена для тем, які не вписуються в інші рубрики, але можуть бути цікаві нашим читачам. Це може бути все що завгодно, починаючи від технічних новинок і закінчуючи особистим досвідом і рекомендаціями щодо життя.

У цій рубриці ми публікуємо найрізноманітніші статті, які можуть бути цікавими і корисними нашим читачам. Це може бути розповідь про незвичайну подорож, огляд цікавої книги, поради щодо саморозвитку, інтерв’ю з відомими особистостями та багато іншого.

Ми намагаємося зробити наш блог максимально цікавим і корисним для наших читачів, тому ми не обмежуємо себе в темах і публікуємо тільки те, що може бути корисним і цікавим. Якщо ви хочете отримувати різноманітну інформацію і дізнаватися щось нове щодня, то наша рубрика “Різне” – це те, що вам потрібно!