Опубліковано

Блок розеток – опис та сфера застосування

Рідко коли офіс, незалежно від масштабу, обходиться без комп’ютерної мережі. Діяльність локальної мережі забезпечує сукупність мережного устаткування, часто розташовані у спеціальних приміщеннях – серверних кімнатах. Очевидно, що живлення для електроустаткування необхідно забезпечувати якомога зручніше і практичніше. Для цього випадку підійде блок розеток 19 дюймів.

Мережевий фільтр 19″ монтується у серверних шафах та стійках, але необхідно дотримуватися деяких конструктивних стандартів. Такі блоки розеток повинні мати певний розмір. Виходячи із загальнотипового конструктиву основною масою телекомунікаційних стійок та шаф, блок розеток 1u 19″ повинен володіти необхідною шириною та відповідним положенням отворів для кріплення.

Візуально блок розеток 1U являє собою алюмінієвий або пластиковий корпус, що складається з певної кількості розеток і вимикачем з індикацією. У деяких випадках для збільшення кількості електричних розеток вимикач може бути відсутнім. До корпусу підходить кабель, довжина якого залежить від моделі. Переважна кількість подовжувачів має висоту один юніт, що дуже зручно при монтажі і дозволяє без особливих зусиль закріпити в річках. Стандартні розміри дозволяють естетично вписати мережевий фільтр у стійку 19″, не заважаючи іншим пристроям у конструкції.

Блок розеток 19″ може не мати вимикачі, індикацію або інші функції, але головним параметром замість цього буде кількість розеток. Пристрій до 4 розеток не доцільно створювати в 19″ дюймовий конструктив. Такі блоки розеток 10 “дюймів купуються для монтажу в конструкціях 10” дюймового форм-фактора. Оптимальним варіантом для 19″ стійок та шаф є блоки розеток на 6-8 електричних розеток.

Одним із найбільш затребуваним товаром у цьому розділі є блок розеток 19″ 8 розеток. Такий пристрій може забезпечити живлення всім споживачам, підключеним до нього. Мережевий фільтр здатний відфільтрувати перешкоди та має запобіжник для своєчасного відключення живлення при перевищенні порогового значення.

Залежно від загальної споживаної потужності обладнання, необхідно звернути увагу на максимальну силу струму, яку мережевий фільтр зможе пропустити через себе.