Опубліковано

Кліматична шафа – область застосування

Кліматична шафа – це пристрій, розрахований на розміщення в ньому активного серверного обладнання, в умовах, які не відповідають діапазону робочих температур самого пристрою. Шафа вулична всепогодна застосовують, якщо необхідно розмістити обладнання поза приміщенням.

Шафа антивандальна кліматична має лише 19 дюймову ширину річок. Це дозволяє встановити практично будь-яке комутаційне обладнання або сервер.

Шафа кліматична телекомунікаційна має два двері – зовнішню та внутрішню. Головною функцією зовнішніх дверей є захист від екстремальних погодних умов та злому. Зовнішні двері мають надійний замок з трьома засувами, а також фільтр пилозбірник. Внутрішні двері мають два вбудовані 120-міліметрові вентилятори і містять цифровий терморегулятор.

Усередині всепогодна телекомунікаційна шафа має висувний кронштейн. Для зручності встановлення обладнання кронштейн можна витягти і після завершення процесу встановлення повернути.

Телекомунікаційна кліматична шафа має нагрівальний елемент потужністю 250Вт. На корпусі термоелемента є вентилятор, який допомагає рівномірно обігрівати внутрішній простір шафи.

Терморегулятор – ключовий пристрій кліматичної шафи. З його допомогою відбувається налаштування параметрів нагрівання та охолодження. За допомогою трьох кнопок можна встановити граничне значення температур для включення або вимкнення системи охолодження, а також встановити температуру при якій включатиметься або відключатиметься нагрівальний елемент.

Всепогодна шафа може забезпечити стабільну роботу обладнання за температури навколишнього середовища від -25 до +40. Внутрішні стінки шафи для додаткового утеплення утеплені ізолоном товщиною 10мм. Фарбують кліматичні ящики у два шари. Перший шар – цинковмісна грунтовка, другий шар – порошкова фарба. Даний тип ґрунтовки дозволяє продовжити термін служби ящика та підвищити корозієстійкість.”