Опубліковано

Як вибрати серверний корпус?

Серверне обладнання представлене на вітчизняному ринку у величезній різноманітності. Це дозволяє покупцю підібрати відповідне обладнання з урахуванням персональних потреб та переваг. Можна встановити оптимальний бюджет для придбання серверного корпусу, щоб забезпечити справну та ефективну роботу серверного обладнання. Замовити серверний системний блок краще на спеціалізованому сайті, де зібрано широкий асортимент серверного обладнання. Компанія постійно розширює асортимент товарів у каталозі, а детальний опис дозволить порівняти моделі та підібрати для себе ідеальне рішення. Ціни на серверне обладнання у каталозі залишаються демократичними.

Що потрібно пам’ятати під час вибору серверного корпусу?

Під серверним корпусом маються на увазі шасі, яке використовується для розміщення сервера. Стійковий корпус встановлюється у спеціальній шафі. Корпус може мати різні особливості, але його ширина монтажу завжди становить 19 дюймів. Таке рішення виробників дозволило уніфікувати продукцію та дещо полегшило процес вибору. У кожному стійковому корпусі є спеціальні вушка, які служать для кріплення обладнання всередині шафи або на рекових стійках. Одинака ширина зовсім не означає, що габарити у всіх пристроїв будуть єдиними. Насправді висота корпусу може суттєво відрізнятися і знаходиться в діапазоні 1-4 юніти. Також при виборі обладнання необхідно враховувати глибину корпусу. Зазвичай моделі мають глибину від 30 до 70 див.
При виборі серверного корпусу буде зайвим заздалегідь визначитися з тим, яка материнська плата буде в ньому встановлена:

  • Full ATX;
  • Micro ATX;
  • Міні ITX.

Тут є два варіанти – вибір корпусу під материнку або підбір материнки відповідно до розмірів корпусу. У каталозі можна знайти мережеве обладнання під будь-які вимоги, а оперативна доставка дозволить швидко зібрати систему та переконатися у правильності свого вибору.

При покупці потрібного серверного корпусу необхідно пам’ятати про те, що в ньому може бути різна кількість слотів для встановлення накопичувачів. Невеликі корпуси припускають всього 2 слоти, у той час як більш об’ємні можуть містити до 16 місць. Тут слід відштовхуватися від сумарної потужності сервера. Найкращим рішенням буде скористатися пропозицією інтернет магазину, уважні консультанти якого допоможуть зробити вибір.